Pierwsze karpie z Rokitnicy klubowicza Angelo Góreckiego. Relacja video …

Zapraszamy do relacji video przygotowanej przez naszego klubowicza Angelo Górecki. Przygotował on krótka relacje z swojej pierwszej zasiadki w tym roku na łowisku Rokitnica. Serdecznie zapraszamy a Angelo opisuję tą zasiadkę tak …
Siemankoo!
                      Po zimowej aurze przyszła pora na cieplejsze dni, po głowie chodził wyjazd na pierwszą tegoroczną zasiadkę . Szybki rekonesans łowisk gdzie nie ma lodu i wybór padł na Rokitnicę . Wywiadzik trwał od niedzieli godziny 17 do wtorku ok 12. W niedzielę dojazd na łowisko szybkie sondowanie i montaż zestawów i fru do wody. Pogoda była piękna -typowo wiosenna. Niestety, ale pierwszy wieczór spędziłem z kolegą Łukaszem, który siedział 2 stanowiska dalej przy ognisku bez żadnego brania. Za to następnego dnia wszystko zupełnie się odwróciło. Godzina 9 rano u mnie na środkowej wędce gdzie była kuleczka 12mm Nbutyric piękna rolka i ląduje na macie pierwszy karpik tego sezonu, mały, ale cieszył. Następnie gdy byliśmy na środku zbiornika u Łukasza gra centralka ! BRANIE ! Szybka zawijka do brzegu i na macie ląduje piękny pełnołuski ok 6-7 kilogramów karpiszon. Później trochę role się odwróciły i ryby wygrywały. U mnie 3 brania z rzędu na pojedynczego dumbelsa Zimnej Wody i niestety 3 spinki w krzakach. No, ale nie poddawałem się i do końca obławiałem te trudne miejscówki. I w końcu przy braniu na ananasa 12mm+polowa dumbelsa na macie ląduje piękny karpik KOI. Później miałem jeszcze jedno branie na Zimną Wode, ale niestety znów ryba górą. Podsumowując poniedziałek był na prawde aktywny w brania. Niestety z poniedziałku na wtorek w nocy rozpadał się śnieg z deszczem i brania ucichły… Rano szybka kawka, pakowanie i zadowolony wracam do domu. 🙂 pozdrawiam.
Gratulację Dla Angelo za film i złowione rybki. Wiemy jakim wyzwaniem jest montaż amatorskiego filmu i ile potrzeba w tym zaangażowania aby przedstawić wam relacje video z zasiadki. Zapraszamy do filmu.