Kozacki duet KWB z pięknym wynikiem z Jeziora Jerzyn. Paweł i Dariusz Brawo !!!

Nasz wyborny duet członków Klubu WB Paweł i Dariusz wybrali się nad jezioro Jerzyn.  Miejsce im znane, mieli już okazje łowić nad tym akwenem. Nadesłali do nas krótką lecz konkretną recenzję swoich zmagań. Po odpowiednim zlokalizowaniu zadawalających ich miejscówek przyszedł czas na nęcenie i położenie zestawów końcowych. Postawili na cztery smaki, trzy słodkie Ananas Zimna Woda  Donald i jednego śmierdziucha Punkt G. Jak się okazało był to strzał w dychę !!! bo chłopaki mieli co robić podczas swojej wyprawy karpiowej. Zapraszam do recenzji i galerii zdjęć Szyszuni i Delkima !!!…

 

…Łowisko Jerzyn to właśnie tam zaplanowaliśmy wraz z Darkiem zasiadkę. Malowniczo położone 45 hektarowe jezioro kilka kilometrów za Pobiedziskami. Wybór padł na stanowisko 13 które upatrzyliśmy sobie podczas wcześniejszych zasiadek na tym łowisku. Po krótkiej przeprawie przez jezioro byliśmy na stanowisku. Po rozbiciu obozowiska przyszedł czas na sondowanie. Dość szybko znaleźliśmy ok.30 metrowy pas twardego żwirowatego dna pod trzcinami pod przeciwległym brzegiem. Plan jaki sobie założyliśmy to cztery smaki Punkt G, Zimna Woda ,Ananas i Donald .Brania zaczęły się dość szybko. Pierwszy odjazd to Punkt G ,szybka wywózka w to samo miejsce tym razem Punkt G 20mm+ dumbels Zimna Woda.

1,5 godz.  przerwy i na macie ląduje pełnołuski .Ryby współpracowały przez całą zasiadkę na której złowiliśmy ok.20 karpi .Punktowe nęcenie peletem, kruszonymi kulkami i kilkoma całymi (ok.10-15 szt.na zestaw).Widać smaki które użyliśmy mocno zasmakowały, w każdych kombinacjach z lekką przewagą na Punkt G i Zimną Wodę na które mieliśmy najwięcej holi. Pozdrawiamy i do zobaczenia nad wodą Paweł i Darek.