Recepta na piękne karpie z Jeziora Sukiel klubowicza Piotra Dąbkowskiego.

 

Piotr Dąbkowski i jego piękne karpie z jeziora Sukiel. Mając możliwość takie jak nasz klubowicz który zamieszkuje w okolicy jeziora grzechem było by ich nie wykorzystać. Opiszemy wam gdzie jak i na co łowi Piotr a wy zobaczcie galerie zdjęć z rybkami z tego pięknego jeziora.  Miejsca jakie wybiera to głębokości od 2 do 6 metrów.  W zależności od warunków jakie dany dzień przyniesie. Dno w tych miejscach  jest twarde, gdzie nie gdzie pokryte delikatnym na mułkiem. Piotr nęci mieszanką kulek w całości w rozmiarze 12mm z dodatkiem orzecha tygrysiego kukurydzy a wszystko z domieszką drobnego peletu i zalane obficie liquidem którego zadaniem jest odpowiednio pokryć każdą zanętę aromatem. Zestaw końcowy to bardzo ważny element naszego dalszego sukcesu. Przypon sztywny łamaniec w tym przypadku zdaję 100 % egzaminu i jest skuteczną bronią na ostrożne karpie. Na włos lądują kombinacie naszych topowych nut w tym Nbutyric, ananas i nasza nowość Brzoskwinia która radzi sobie na naszych wodach z mega rezultatami. To tak w skrócie o tym jak Piotr radzi sobie z świetnymi wynikami na jeziorze Sukiel , a was zapraszam do galerii zdjęć naszego klubowicza.