Nasi klubowicze nad wodą. Michał i Sajmon w roli głównej.

sdr

Dwie zupełnie inne zasiadki na zupełnie innej wodzie. Nęcenie typowo pod amura na słodko. Kukurydza mocno dopaloną liquidem Truskawka krem  i nęcenie samymi kulkami o przyprawowej nucie Warm Secret, Zapraszam na krótkie lecz treściwe opisy zasiadek i galerii zdjęć naszych klubowiczów Michała i Sajmona.

Michał …

Witam wraz z moim kolegą Rafałem wybraliśmy się na nockę nad jezioro Sitowo jest to woda Prywatna. Po dotarciu na miejsce za rozpoczęliśmy przygotowywać wędziska i zestawy.  Moje zestawy to Haczyk AK 2 a przynęta to truskawka krem 16 mm kulka tonąca podpięta 15mm pop-up. Drugi zestaw kulka z 15mm pop-up. Miejsce w którym położyłem zestawy było to około 1m wody lecz blisko trzcinowisk w tym miejscu za karmiłem kukurydzą zalaną liquidem truskawką  krem. Pierwsze branie miał mój przyjaciel Rafał  był to karp  o wadze 6kg. Była to godzina 23;30 zrobiliśmy parę fotek i do wody, karpik odpłynął. Po tym braniu zestaw wrócił do wody. O godz. 1;40 mocny odjazd u mnie i jest lecz trudno było wyczuć rybę bo płynęła w moją stronę. Po krótkim holu amura ryba ląduję w podbieraku. Zważyliśmy go i mam pięknego amura o wadzę 13kg.  Zrobiliśmy parę fotek i powrócił do wody .Po tym braniu już nic sie nie wydarzyło na wodzie .Pozdrawiam kolegów po kiju i do następnego.

 

Sajmon …

Witam zasiadka która trwała 5 dni i udało się złapać piękne karpia który miał 10kg i skusił się na kulkę Warm Secret 20mm. Było nęcone kulką Warm Secret  około 2kg tylko kulką  zasiadka odbyła się na Strzyżewo kościelne jezioro Gniezno