Kamil i jego piekne dzikie karpie na Warm Secreta.

rptoz

Zapraszamy do relacji klubowicza Kamila, który z zasiadki na pobliskiej dzikiej i dobrze sobie znanej, wychodzi z podniesionym czołem. Skuteczna przynęta to kuleczka  Warm Secret, która charakteryzuję się mocnym trwałym przyprawowym aromatem. Zapraszam do relacji i galerii zdjęć Kamila …

 

… Witam karpiomaniaków 🙂

Swoja szybką zasiadkę spędziłem jak zawsze na pobliskim zbiorniku zaporowym na którym łowię od dziecka. Oczywiście planowałem ją tydzień wcześniej i taktyka łowienia w głowie robiła się przez ten cały czas 🙂 Dzień przed łowieniem postanowiłem pojechać i zasypać miejscówkę kukurydzą i kulkami zalanymi olejem rybnym. Na zbiorniku zameldowałem się około godz. 10, po godzinnej rozmowie ze znajomym wziąłem się za szykowanie miejscówki i rozłożenie obozowiska na czas zasiadki. Ponownie do wody poszła kukurydza zalana liquidem Donald i kulki z pelletem zalane olejem rybnym. Przypony uzbrojone na D- Rigu a na ich końcu dałem 3 ziarna kukurydzy i drugi to kulka 16mm Warm Secret + 10mm dumbells Donald moczone w dipie Warm Secret.

Po 2 godzinach odezwał się jeden z sygnalizatorów, co było dla Mnie dużym zdziwieniem, ponieważ myślałem że brania doczekam się dopiero wieczorem lub w nocy, a tu taka niespodzianka:). Po kilku minutowym holu karp ląduje w kołysce, krótka sesja zdjęciowa i rybka wraca w dobry stanie do wody. Okazało się, że karp zamaskował w zestawie na którym była kulka Warm Secret 16mm + dumbells 10mm Donald. Taki sam zestaw ląduje ponownie w wodzie, na którym jest kolejne branie, tylko ty razem przypon nie wytrzymał i ryba się spięła. Bywa i tak …No nic, szybki montaż kolejnego zestawu i do wody. Ten sam zestaw dał Mi jeszcze dwa brania, gdzie jedna rybka wylądowała na macie, zaś druga po fajnej walce się spina. Do końca zasiadki nie było więcej brań. Więc dwa karpie 5kg i 8,5 kg wyholowane i dwie spinki, zasiadka super udana i to dzięki Warm Seckret + Donald które nie zawiodły :). Teraz czas na kolejną wyprawę, może uda się przechytrzyć te większe 🙂 Pozdrawiam.

Graty dla klubowicza Kamila, a was zapraszamy nad wodę ponieważ sezon w pełni.