Zacny wynik Rafała z Pogalewa, karpie amury dotrzymały mu towarzystwa.

Witamy … Weekend za nami, jak efekty na zasiadkach karpiowych ? W te letnie ciepłe dni jak szukacie karpi w jakich miejscach ?? Pochwalcie się w komentarzach.

Poniżej relacja z zasiadki klubowicza Rafała który odwiedził łowisko Pogalewo.  Przeczytacie jak i gdzie znalazł swoje miejsca i z jakimi efektami. Zapraszam do galerii zdjęć i relacji.

… Witam. Moja zasiadka była to 5 dniowa na łowisku Pogalewo. Pogoda dała się we znaki. Było bardzo gorąco ale mimo to miałem parę fajnych rybek na macie. Jak to bywa na początku, szukałem fajnych miejscówek. Pierwsza była wytypowana na amury. Była to zatoczka porośnięta kapelanami o głębokości około 1,5 metra i na tej miejscówce udało mi się złowić 4 amury o wadzę 6 kg , 6,2 kg , 8,2 kg , 8,4 kg, które brały na kulkę ANANAS + KUKURYDZA.  Kolejne dwie miejscówki (można było łowić na 3 wędki) były na drugim brzegu, pod trzcinami na około 110 metrze, na głębokości między 1,5 a 3 metry. Po dwóch dobach jedna miejscówka okazała się trafiona a druga nie, bo nie było brań. Postanowiłem więc ją zmienić i przesunąłem zestaw dalej od brzegu. Była to dobra decyzja, bo rybki zaczęły brać. Były to karpie o wadze między 6 kg a 12,2 kg . Zestawy na jakie łowiłem to kulka donald 24 + kukurydza oraz kulka n-butyric 20 +popek 15. Jestem zadowolony z zasiadki . Pozdrawiam wszystkich.