Czas na szybkie zasiadki Karpiowe, klubowicza Damiana.

W pędzie czasu i życia szybkie zasiadki to nieraz jedyna alternatywa dla karpiarzy. Wspomnienie klubowicza Damiana z weekendowej zasiadki. Wspólna pasja przyjaciół pozwoliła spotkać się nad wodą . Specyfika szybkich zasiadek to odpowiednio szybko pracująca zanęta i odpowiednia lokalizacja ryb. Seed mix aromatyzowany oraz drobne przynęty na włosie to jeden z sposobów na szybkie znęcenie karpi w łowisku przy krótkich zasiadkach. Zapraszam na recenzje Damiana.

Jak co roku zbieramy się z chłopakami którzy zjeżdżają z każdego zakątka ” świata ” na wspólna zasiadkę. Postanowiliśmy wybrać się na „Łowisko Pogwizdów BIG CARP”.
Jest mi dobrze znany ten zbiornik ale i on potrafi czasem zaskoczyć.
Na łowisku zebraliśmy się na weekendową zasiadkę.
Mój plan prosty, upolować w końcu tego amura o którym chodzi legenda 18 kg , ale czy to prawda , jeszcze nikt nie wie.
Zacząłem nęcić seed mixem w nucie Truskawka Krem w którego skład wchodzą:  konopie 50% orzech tygrysi 25% kukurydza 25% i dodatek Robin Reda.
Na włos poleciał orzech tygrysi o smaku ananasa + Dumbells 10 mm Donald , nie zawodny zestaw na rok 2018.
Pierwsza doba minęła bardzo spokojnie, jakieś małe skubnięcia u mnie i nic po za tym jednak u kumpla z Anglii jest pierwszy odjazd i na macie melduje się karpik coś ok 4 kg. Po tym karpiu nastała cisza, każdy nastawiał się na noc ze będą piękne odjazdy ale i tutaj się myliśmy.
Ale nie poddawałem się każdy poszedł spać a ja nie. Czatowałem przy wędkach ” bo jak nie ja to kto ”
Wszyscy spali smacznie w domku, około godziny  4:30 rano postanowiłem iść kogoś obudzić bo dobijała mnie ta cisza bez brań. Stało się doczekałem się w końcu pięknego Amura. Amur ląduje do wody a tu kolejny odjazd i jest karp 12 kg. Mam w końcu to na co czekałem.
Po tym odjeździe skończyły się brania i przez cały dzień cisza, do końca zasiadki. Nie którzy wrócili do domów o kiju ale ja wróciłem bardzo zadowolony.